Sinegram BETA %67
Çarpık Evdeki Cesetler (Crooked House) izle

Çarpık Evdeki Cesetler (Crooked House)

Seyirci Oyu:
10.0 10 1 (1 kişi oy verdi)
Yapım Yılı
:
2017
Yönetmen
:
Süresi
:
115 dakika
Orijinal Adı
:
Crooked House
Senarist
:
Ülke
:
İngiltere
IMDb Puanı
:
6.4
 
 
Hatalı alternatifi seçiniz
Sorun nedir?
 
Çarpık Evdeki Cesetler (Crooked House) Film Açıklaması

Agatha Cristie'nin hemen hemen tüm romanlarını okudum, özellikle filmlerini de izlemeyi her zaman çok severim. Bence daha da fazla çekilmesi ve eskiden çekilmiş olanların da kesinlikle yeni teknolojiler ile tekrardan çekilmesi gerekiyor. Böyle film izle mek hepimizin arzusu. Türkçe dublajlı film izle mek istiyorsunuz ancak bu seferlik altyazılı film izle me şansınız var.

Benim çok sevdiğim önemli yazarlardan biri olan Agatha Christie’nin değerli romanlarından birinin daha sinemaya uyarlanması. Öncelikle gizem-suç türünde birbirinden güzel hikayeler yazan ve dünya çapında çok önemli bir yazar kendisi. Gelelim filme, ben hikayenin filme aktarımını başarılı buldum. Öncelikle bir İngiliz yapımı ve mekan olarak İngilizlerin zengin, gösterişli büyük bir şatolara benzeyen malikanelerinin birinde çekilmiş bir film. Bu yüzden mekanın ve o atmosferin tüm görkemini gözler önüne seriyor. Kısaca filmin konusunu da değineyim. Leonidas ailesinin büyükbabasının öldürülmesi üzerine cinayeti çözmek için eve davet edilen dedektifin olayı açığa kavuşturmaya çalışması anlatılıyor. Filmde Malikanede yaşayan Leonidas ailesinin her bir ferdine detaylıca değinilmeye çalışarak kişi analizi yapılmış. Film tek mekan da geçtiği için ve kişilerin tanıtılması açısından olaydan çok diyaloglara daha fazla yer verilmiş. Zaten Agatha Christie romanları genelde bu şekildedir. Ne kadar diyaloglar hakim olsada, baştan sona kadar gizemini koruyan bir film. Sizde izlerken bir dedektif edasıyla katili bulmaya çalışıyorsunuz. Bu açıdan insanı izlerken düşündürüyor. Ben bu tarz hem gizemli olup hem de beyin jimnastiği yaptıran filmleri çok seviyorum. Küçük bir detayda söyleyim finali süprizliydi. Filmi başarılı buldum. Ayrıca oyunculukları da beğendim.

Tüm bunların ışığında genel olarak herkesin çok seveceği bir film olacaktır. Özellikle türün hayranları ve tabii ki büyük yazarın hayranları film izlemeyi çok sevecekler. İyi seyirler.

Çarpık Evdeki Cesetler (Crooked House) Filmini Nasıl Buldun?
 • Efsoydu!
  0%
 • Koptuk!
  0%
 • Bayıldım!
  0%
 • Bayağı İyi!
  80%
 • Ben Şok!..
  20%
 • Bu Ne Ya..
  0%
 • Hiç Olmamış
  0%
Çarpık Evdeki Cesetler (Crooked House) Film İzleyenlerden Eleştiriler
 • Olumlu
 • Olumsuz
Olumlu 0 Eleştiri
Film izleyenlerden hiç olumlu eleştiri yok.
Olumsuz 0 Eleştiri
Film izleyenlerden hiç olumsuz eleştiri yok.
Çarpık Evdeki Cesetler (Crooked House) İzleyici Yorumları
Filmi ilk sen yorumla!
Sinegram adlı sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, telif ispat eden belgeler ile birlikte [email protected] adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
film izle