Sinegram BETA %67
Yıldız Savaşları: Bölüm III - Sith'in İntikamı izle

Yıldız Savaşları: Bölüm III - Sith'in İntikamı

Seyirci Oyu:
- 10 0 İlk oy veren siz olun!
Yapım Yılı
:
2005
Yönetmen
:
Süresi
:
140 dakika
Orijinal Adı
:
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
Senarist
:
Ülke
:
Amerika Birleşik Devletleri
IMDb Puanı
:
7.6
 
 
Hatalı alternatifi seçiniz
Sorun nedir?
 
Yıldız Savaşları: Bölüm III - Sith'in İntikamı Film Açıklaması

Yıldız Savaşları serimiz 3. filmimizle devam ediyor. Çok yorucu ve zorlu geçen 3 yıllık savaş zamanı boyunca Galaksi savaş sonrası ortamı yaşamaktadır. Savaştaki kahramanlıkları sayesinde toplumun gözünde parlayan Skywalker ve Obi Wan Kenobi bu durumdan çok hoşnut sayılmazlar. Anakin ve evli olduğunu herkesten gizlediği karısı Padme Amidala uzun aylardır savaşın ayırdığı iki sevgilidir. Amidala’nın hamile olduğunu öğrenen Anakin sevgili eşini görmek için geri döner. Fakat rüyalarında Amidala’nın çocuğunu doğururken ölümle yüz yüze kalacağını görmektedir...O seçilmiş olandır ve daha önce de rüyalarında gördükleri gerçekleşmiştir. Anakin karısını ve çocuğunu kurtarmak için herşeyi yapmaya hazırdır. Bu düşünce onu gücün karanlık tarafına yönlendirir. Ve bir seçim yapmak zorunda bırakır.

Serinin 3. filmi 2005 yapımı ve daha önceki bölümlerde de belirttiğim üzere aslında 6. sırada izlenmesi gerektiğini söyleyenler çoğunlukta. Yani seriyi 4,5,6,1,2,3,7 şeklinde izleyen hatırı sayılır bir topluluk var. imdb:tt0121766

Yıldız Savaşları: Bölüm III - Sith'in İntikamı Filmini Nasıl Buldun?
 • Efsoydu!
  0%
 • Koptuk!
  0%
 • Bayıldım!
  0%
 • Bayağı İyi!
  0%
 • Ben Şok!..
  0%
 • Bu Ne Ya..
  0%
 • Hiç Olmamış
  0%
Yıldız Savaşları: Bölüm III - Sith'in İntikamı Film İzleyenlerden Eleştiriler
 • Olumlu
 • Olumsuz
Olumlu 0 Eleştiri
Film izleyenlerden hiç olumlu eleştiri yok.
Olumsuz 0 Eleştiri
Film izleyenlerden hiç olumsuz eleştiri yok.
Yıldız Savaşları: Bölüm III - Sith'in İntikamı İzleyici Yorumları
Filmi ilk sen yorumla!
Sinegram adlı sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, telif ispat eden belgeler ile birlikte [email protected] adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
film izle