Sinegram BETA %67
Türkiye'de Bir İlk: Instagram'ın İlk Dizisi Yayında

Türk insanı da olsak, dizilerin bir türlü bitmeyen özetlerinden artık sıkıldığımız bir gerçek. Sadece özetler de değil, sanki her bölümde aynı konuyu izliyormuş gibi hissetmemize neden olan dizilerden de artık gına geldi. Peki reklamsız, istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebileceğiniz, özet derdi olmayan bir gençlik dizisine ne dersiniz? Hem de bu diziyi sosyal medya üzerinden izleyebileceğinizi söylesek… Hatta Instagram’da izleyebilseniz… İşte artık bu mümkün…

PUMA, Based İstanbul işbirliği ile bir ilke imza attı. Sadece dünyada en hızlı marka olmakla yetinmeyen Puma, sosyal medyaya da el attı ve #ÇizgiyiGeç adlı Instagram dizisi ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi. Diziden biraz bahsedecek olursak, 60 saniyelik 10 bölümden oluşuyor. Dizide 5 gencin hayattan istediğini almak için mücadele hikayesi konu alınıyor. Sosyal medyanın ruhuna uygun, klasik dizi disiplininden kopmadan yeni neslin başarılı oyuncuları seçilerek yapılan diziyi Kemal Hamamcıoğlu kaleme aldı. Tabii ki PUMA markası dizide Sonbahar - Kış 2016 koleksiyonunu da görücüye çıkardı. Dizi hem konusu hem müzikleri ile dikkat çekiyor. 5 gencin yaşam mücadelesine ortak olmak isteyenler diziyi 19 Eylül’den itibaren her Pazartesi- Çarşamba- Cuma günleri saat 19.00’da Based Istanbul’un instagram hesabından - @basedistanbul hesabından takip edebilir.

İşte #ÇizgiyiGeç adlı Instagram dizisinin Teaseri


Haber Yorumları

En Çok Beğenilen Filmler

Hepsi
Sinegram adlı sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, telif ispat eden belgeler ile birlikte [email protected] adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
film izle